З 8 по 14 травня 2017 року за ініціативою ООН по всьому світу буде проходити Четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений темі контролю швидкості та її впливу на безпеку дорожнього руху. 
Головною метою Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН є покращення розуміння небезпеки швидкості і стимулювання вжиття заходів з вирішення проблеми швидкості для порятунку людських життів на дорогах. Для України ця проблема має особливу актуальність, адже, за даними Національної поліції України, перевищення швидкості є головною причиною ДТП на вітчизняних  дорогах, в т.ч. із смертельними наслідками.


Молоде покоління за безпеку дорожнього руху

У  початковій  школі  були  проведені  заходи  з  нагоди  місячника  дорожнього  руху.  Діти  відгадували   загадки, переглядали  мультфільми, спілкувалися.

А  які  гарні  малюнки  намалювали  наші  діти!!!


Бібліотекарі школи Павлова Т.П., Шаповалова Н.М. провели заходи із правил дорожнього руху для учнів 1-5 класів! «Увага! Діти на дорогах».

Мета заходу: попереджувати дитячий дорожньо-транспортний травматизм; вивчати та повторювати правила дорожнього руху й безпечної поведінки на вулицях міста, дотримуватись цих правил; формувати вміння аналізувати ситуацію, що склалася на дорозі; розвивати здібності, увагу, спостережливість учнів.


З учнями старших класiв було проведено навчання з надання невiдкладноi допомоги постраждалим внаслiдок ДТП. Дiтям було цiкаво навчитись допомогати та бiльш за все сподобалось робити перев'язки.