3 березня в школі №100  був  проведений  Всеукраїнський конкурс знавців української мови та літератури  "Соняшник". Завданням цього конкурсу є залучення учнів до кращих здобутків національної культури у її мовному та літературному просторі,  розширення та поглиблення знань з української мови, літератури, народознавства, історії, підтримка талановитих учнів.

У рамках тижня самоврядування в ЗСШ №100 пройшов благодійний ярмарок   на підтримку щорічної  Всеукраїнської  акції «Назустріч мрії». Усі зібрані кошти 3280 грн підуть на лікування онкохворих та  дітей, які постраждали під час антитерористичної операції.

Учні, батьки, вчителі взяли активну участь у благодійному ярмарку.

Ми щиро вдячні всім небайдужим учасникам акції, адже ви допомагаєте хворим дітям та даруєте їм надію.

      Головна компанія школи

В рамках тижня учнівського самоврядування 22 лютого 2017 року для учнів 9-го та 11-го класів були проведені лекції з представниками "Клініка, дружня до молоді" на тему "Хвороби, які передаються статевим шляхом".

Для учнів 6-го та 8-го класів психолог "Клініка, дружня до молоді" провела цікавий тренінг на тему "Відношення в колективі".

21 лютого в нашій школі проводився Всеукраїнський конкурс з українознавства "Патріот -2017". Учні 2-11 класів прийняли активну участь у виконанні цікавих завдань, що були пов'язані з історією, українською мовою та народознавством.

Дякуємо всім учасникам, що шанують українські традиції та небайдужі до історії нашого народу.

20 лютого 2017 року в школі були проведені лекції з представником Запорізького обласного наркологічного диспансеру для 8-х класів. Учні дізналися про шкоду вживання наркотичних речовин та алкоголю.

16 лютого 2017 року фахівцями Головтеруправління юстиції у Запорізькій області із учнівською молоддю Запорізької спеціалізованої школи № 100 проведено правовий лекторій «Закон і ми». Під час зустрічі були обговорені питання «Безоплатна правова допомога (первинна, вторинна)», «Вчимося себе захищати», «Права людини в Інтернеті», «Стратегічні пріоритети Міністерства юстиції України у проведенні реформ». Окрему увагу, учасників уроку, було звернуто на роботу он-лайн сервісів Міністерства юстиції України. Разом з тим, оперуповноваженим управління протидії наркозлочинності ГУ НП в Запорізькій області, майором поліції Крупицькою Мариною Миколаївною, для учасників заходу, проведено профілактичну бесіду за темою «Руйнівний вплив наркотиків та недопустимість залучення молоді до правопорушень, пов’язаних з наркозлочинами».

14 лютого, У День Святого Валентина,  в  ЗСШ № 100 панувала романтична атмосфера.  Завдяки зусиллям учнівського самоврядування працювала «Пошта закоханих», також відбулися танцювальні перерви для всіх учнів, а для старшокласників була проведена святкова дискотека.

Валентинки для захисників

У ЗСШ №100 пройшла акцію «Подаруй солдату Валентинку».  Дружній колектив учнів, педагогів та батьків підготував для військових привітальні листівки-валентинки, малюнки, обереги, листи та солодощі. Сподіваємось наші теплі валентинки зігріють серця наших хоробрих захисників.

        Висловлюємо вдячність усім, хто підтримав акцію, та волонтеру Ярошенко Олені, яка передасть наші привітання воїнам, які перебувають у зоні АТО.

Вшановуючи пам'ять героїв Крут, 11 лютого у ЗОШ № 100, Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас» провела Відкритий Чемпіонат міста Запоріжжя з «Українського рукопашу «Спас». Цей турнір федерація проводить більше 10 років і в цьому році у змаганнях прийняло участь 164 спортсмена запорізьких міської та обласної шкіл «Спас». 

Протягом 6-10 лютого 2017 у школі біли проведені заходи до Дня Безпечного Інтернету та тижня інформатики. Педагогічний та учнівський колективи прийняли активну участь у заходах, присвячених цій події.

Протягом тижня у школі відбулися заходи:

 • Тренінг  "Стоп-загроза: правила комп'ютерних подорожей" (2-4 класи)
 • Конкурс інформаційної грамотності "Бобер" (5 класи)
 • Тренінг "Небезпеки он-лайн" (6 класи)
 • Вікторина"Інформатика-forever" (7 клас)
 • Тренінг "Безпечний Інтернет" (8-10 класи)
 • Тренінг  «Як залишитися в безпеці в мережі Інтернет» (11 класи)

«100 МАЄ ТАЛАНТ»

В ЗСШ № 100 стартував 3 сезон масштабного шоу «100 МАЄ ТАЛАНТ». 7, 8, 9 лютого 2017 року на розсуд журі були представлені номери талановитих вихованців початкової школи. Висловлюємо подяку класним керівникам та батькам за підготовку до свята.

27 січня 2017 року до ЗСШ№100 завітали представники компанії «МЕТІНВЕСТ», щоб провести тренінг з учнями 11-А класу на тему «Моя майбутня професія».

Під час тренінгу майбутні випускники ознайомилися й прокоментували «піраміду вибору професії». Педь Максим Геннадійович, начальник з персоналу «Запоріжсталь», розповів про досягнення компанії «МЕТІНВЕСТ», а консультант Катерина в інтерактивній формі провела майстер-класи з одинадцятикласниками. Під час візиту гостей, учні 11-а класу переглянули цікаву  презентацію, а також взяли участь у конкурсі.               

На згадку про теплу зустріч представники компанії подарували майбутнім випускникам фірмові чашки та блокноти «Запоріжсталь»,  «МЕТІНВЕСТ».

02.02.2017 року відбувся Брейн-ринг із зарубіжної літератури та російської мови між командами «Іскорки» (5-Б кл.) та  «Знайки» (5-В кл.).

З великим задоволенням учні активно брали участь у конкурсах:

І – Представлення команд (девіз, емблема, газета).

ІІ – Читацькі випробування.

ІІІ – Розгадування ребусів.

IVБіографічно-географічні випробування.

VСкажіть комплімент літературному герою.

VIВиставка-огляд сучасної дитячої літератури.

Перемогла команда   «Знайки»  5-В класу.

Підготували та провели Брейн-ринг:  вчитель зарубіжної літератури Скляренко С.Ф., зав. бібліотекою Павлова Т.П. , бібліотекар Шаповалова Н.М.

Традиційно для шкільної бібліотеки стали екскурсії для першокласників. З цією метою  25 та 27 січня в шкільній бібліотеці пройшли бібліотечні уроки «Знайомство з бібліотекою» для учнів 1-х класів.

Мета заходу: Ознайомити учнів зі шкільною бібліотекою, розповісти про правила користування бібліотекою та поводження з книгою, виховувати любов і бережливе ставлення до книги, записати юних читачів до бібліотеки.

25 січня бібліотекарі школи Павлова Тетяна Петрівна та Шаповалова Наталія Михайлівна, спільно з класним керівником 7-В класу Черненко Наталією Іванівною, провели Урок мужності, присвячений вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули в бою під Крутами 29 січня 1918 року.

Ціль заходу: на основі доступних історичних джерел відкрити одну із трагічніших сторінок Української революції – бій на станції Крути.

У пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, які загинули, захищаючи свою землю від загарбників.

У давніх греків були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком і 300 юнаків під Крутами. У бою під Крутами полягли київські студенти й учні, які 1918-го стали  на захист незалежності своєї Батьківщини.

Є така професія – Батьківщину захищати!

 

У рамках місячника професійного виховання до Запорізької спеціалізованої школи №100 завітали давні друзі – представники військової частини 30/29 Національної гвардії України та курсанти Національної академії Національної гвардії України, які розповіли про професію військового.

30 січня спеціалістом Головтеруправління юстиції у Запорізькій області Житняк Людмилою Анатоліївною проведено правовиховну зустріч з учнівською молоддю Запорізької спеціалізованої школи № 100, під час якої були обговорені такі питання: «Підліток і Закон», «Вчимося себе захищатися», «Безоплатна правова допомога (первинна, вторинна)», «Права людини в Інтернеті», «Попередження та протидія проявам ксенофобії та расизму в Україні», «Стратегічні пріоритети Міністерства юстиції України у проведенні реформ». Для засвоєння інформації, отриманої в ході зустрічі, учнівська молодь одержала від Головтеруправління юстиції у Запорізькій області буклети з зазначених вище питань.

26 січня 2017 року для учнів 9-х класів представник «Клініки, дружня до молоді» Махончук А.С. провела лекцію на тему «ВІЛ – СНІД» про шляхи зараження і попередження цієї хвороби. 

Під Новий рік Запорізька спеціалізована школа №100 отримала приємний та омріяний подарунок – новий комп’ютерний клас, до якого входить 12 комп’ютерів-моноблоків фірми Asus на базі процесорів Intel. Моноблок – це звичайний персональний комп'ютер, який представляє собою об'єднаний в одному корпусі монітор і системний блок. Найголовнішою перевагою є, звичайно ж, розмір і габарити. Вони лише трохи відрізняються від звичайного телевізора. Моноблоки працюють безшумно, тому що вони оснащені безвентиляторними блоками живлення. Також до комплекту комп’ютерного класу входить клавіатури, комп’ютерні мишки, стереогарнітура, МФП. Відповідно до санітарно-гігієнічних вимог роботи комп’ютерного класу подарували кондиціонер.

Мрія про новий комп’ютерний клас стала реальністю завдяки «Комплексній програмі щодо забезпечення шкіл міста сучасними комп'ютерними комплексами». Приємно, що в реалізації програми задіяні гроші міського бюджету - а це майже 17,8 млн грн. та народних депутатів - близько 3 млн грн.

На відкриття класу 28 грудня 2016 року завітали гості: Скалозуб Станіслав, помічник-консультант депутата Запорізької міської ради В’ячеслава Зайцева та начальник територіального відділу освіти Дніпровського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Литовченко Яна Юріївна.

До Дня Святого Миколая у школі була проведена акція "Допоможи дитячому притулку". Було зібрано 3214 грн. На ці кошти були придбані миючи засоби, засоби гігіени та парасольки. Дякуємо за милосердя!

 

19 грудня 2016 року в ЗСШ № 100 учні старших класів представили школярам початкової школи ранок «Новорічний дивограй».  Діти разом з класними керівниками та батьками весело провели час, наспівуючи зимові мелодії. «Родзинкою» свята стало виконання новорічного хороводу з елементами танцювальної постановки. Учнів перших класів привітав зі святом депутат Запорізької міської ради Сірий  Дмитро Вікторович.

  1 грудня 2016 учні 4-в класу провели класну годину на тему "Як козаки..." 

Діти одягнені в козацькі костюми, інсценували випадки з життя козаків, продемонстрували їх звичаї та традиції. Наприкінці заходу учні відобразили свої враження у малюнках. 

10 грудня людство відзначає Міжнародний День прав людини тому, що саме в цей день в далекому 1948 році було прийнято дуже важливий документ – Загальну Декларацію прав людини. Важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством.

З 5 грудня по 10 грудня в школі пройшов Всеукраїнський тиждень права.

Заходи проведені в ЗСШ №100 до Всеукраїнського тижня права.

  1. Оформлення бібліотечної виставки «Твої права та обов’язки».

 2. Проведення «Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини».

  3. Гра-подорож «Мораль, право, закон».

  4. Усний журнал «Я маю право…».

  5. Семінар «Європейський суд з прав людини», 11 клас.

  6. Юридичний ерудит в 10 класах.

 7. Участь команди «Феміда» ЗСШ №100 у ІІІ Запорізькому обласному турнірі правознавців. (керівник команди вчитель історії та правознавства Черненко Н.І.)

 

В рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. 

Протягом листопада в школі проведено місячник  безпеки дорожнього руху, метою якого було привернути увагу учнів до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, пригадати безпечний шлях до школи, вкотре нагадати, що всі ми є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

В рамках місячника були проведені заходи:

 • Виховна година «Правила дорожнього руху»
 • Гра «Абетка безпеки»
 • Тематична казка «Безпека на дорозі»
 • Перегляд відеофільму
 • Урок «Безпека на дорозі – безпека життя»
 • Інструктажі з дорожнього руху
 • Конкур дитячого малюнка на тему: «Безпека дорожнього руху»
 • Вікторини з правил дорожнього руху
 • Твори на тему «Безпека на дорозі – безпека життя»
 • Виставка матеріалів в бібліотеці

 Сподіваємося, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на дорозі, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров`я.

2 грудня 2016 року  в рамках проекту «Життя без насильства» найактивніші представники шкільного самоврядування  ЗСШ № 100 взяли участь у смарт-вечірці, яка відбулася в нічному клубі «Crowbar». Разом з учнями інших шкіл Дніпровського району, вихованці ЗСШ №100 долали перепони на  інтелектуальних станціях,  брали участь у  розважальних конкурсах, а також запалювали на танцполі під сучасні треки від кращих діджеїв Запоріжжя.

02.12.2016 року учні, вчителі, батьки ЗСШ №100  взяли участь у проведенні Обласних благодійних патріотичних акцій « Прапор для бійця» та «Подарунок для Героя».

01.12.2016 року до Дня захисника  та Збройних Сил України учні, вчителі, батьки ЗСШ №100  взяли участь у зборі макулатури. Загальними зусиллями вдалось зібрати 2 650 грн. Найактивнішою учасницею акції  виявилась учениця 8-в класу Нестеренко Олена.

Адміністрація ЗСШ №100 висловлює подяку кожному, хто зібрав макулатуру і в такий спосіб  взяв участь в обласному благодійному телемарафоні до Дня захисника України.  Всі кошти будуть перераховані до громадської організації «Товариство ветеранів АТО» Запоріжжя.

02.12.2016, в Запорізький спеціалізованій школі № 100 відбувся День волонтера AMWAY.
Для учнів 1а, 2в, 3б, 3в, 4в класів було проведено інтерактивне заняття на тему здорового харчування та активного способу життя.
Заняття підготували та провели директор школи Сергій Доновський та учні-помічники старших класів Калинчук Олександр, Ониськів Карина, Коломиченко Марія, Журавльова Діана, Петрова Олександра, Чернявська Катерина, Чебан Арина, Громова Марія, Ярмоленко Анастасія, Кириндас Карина. 
Під час заняття діти розгадували кросворд, з'ясовували що таке здоровий спосіб життя, будували піраміду правильного харчування, грали у гру "Смачно чи корисно?", активно рухалися під музику.

День волонтера АMWAY відбувся в Запорізькій спеціалізованій школі № 100 для учнів 7-х класів 01.12.2016 р.
Інтерактивне заняття "Знайомство з основами підприємництва" зацікавило не тільки учнів-учасників, а й і учнів-помічників Строєву Таю, Щербак Дашу, Бусулаєва Єгора, Бєлого Олексія, Чуб Настю, Брензей Поліну. Разом з директором школи Сергієм Доновським вони підготували і провели цікавий захід.

Підготовка до проведення Дня волонтера Amway тривала з 22.11.2016 по 29.11.2016. 
Разом із учнями-помічниками обміркували, продумали, поспілкувалися на теми інтерактивних занять "Знайомство з основами підприємництва" та здорового харчування і активного способу життя. 

В 6 – А класі 22.11.2016 року проведено виховний захід, присвячений річниці «Небесної сотні».

Учні вшанували хвилиною мовчання подвиг бійців «Небесної сотні».

В рамках профорієнтаційної роботи 30 листопада 2016 учні 11- х класів відвідали ПАТ " Запаріжсталь".

23.11.16 в стінах ЗДІА пройшла гра "ЩО? ДЕ? КОЛИ?" для учнів 9-11 класів. Команда учнів ЗСШ 100 посіла третє місце і отримала масу задоволення.

16 листопада 2016 учні нашої школи: Чуб Анастасія (10-Б), Щербак Дар'я (9-А), Рейда Анна (9-А) та група підтримки, були присутні на церемонії нагородження міського конкурсу "Перлина Запоріжжя". Учні переглянули святковий концерт, присвячений річниці конкурсу і отримали почесні грамоти та подарунки.

5 листопада 2016 року учні 10-х класів відвідали  щорічний «Ярмарок освіти», що об’єднає 18-у спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт» та 7-у спеціалізовану виставку "Освіта за кордоном" у виставковому центрі «Козак-Палац». Старшокласники отримали багато цікавої і корисної інформації.

З метою профорієнтаційної роботи у ЗСШ №100 для учнів 11-х класів пройшла зустріч із доцентом кафедри радіотехніки й телекомунікації ЗНТУ Чорнобородовим М.П., який надав випускникам корисну і цікаву інформацію щодо умов прийому та вступу в даний вищий навчальний заклад.

З метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу 9 листопада 2016 року учні  ЗСШ № 100 писали Всеукраїнський диктант національної єдності, слухали усну газету та відвідали виставку літератури.  Також до Дня  української писемності та мови у ЗСШ № 100 пройшов мовно-літературний конкурс імені Петра Яцика.

01 листопада 2016 на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР відбувся І етап Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності. У ньому прийняло участь сім команд. Команда "Економіки" ЗСШ 100 зайняла почесне третє місце.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ шкільних олімпіад !!!

У рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності та морального здоров`я в ЗСШ №100 пройшли заходи:

- Проведена зустріч з Міжнародною організацією Червоного Хреста України та дитячим фондом «Юнісеф», які провели профілактичні заходи для учнів 2-3 класів: « Екокрок-екошанс», 5-6 класів «Наш час у наших руках», 7-8 класів «Подорож до країни Здоровкіно» .

- 20 жовтня 2016 року  проведена виховна година з представником Запорізького наркологічного диспансеру для учнів 7 класів на теми: «Насвай – небезпечний наркотик», «Алкоголізм серед школярів», «10 причин не вживати наркотики».

Заходи сприяли формуванню в учнів навичок здорового способу життя.

18 жовтня 2016 р. у Запорізькій спеціалізованій школі №100 були проведені заходи з нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми. Учням було запропоновано перегляд презентацій на тему: «Торгівля людьми – проблема сьогодення», перегляд фільму «Станція призначення - життя», інформації про торгівлю людьми і статистичні дані з даної проблеми в Україні. Матеріали було підготовлено з метою просвіти учнів з цією проблемою і застереження потрапляння в небезпечні ситуації.

13 жовтня 2016 року в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, бібліотекарі школи Павлова Т.П., Шаповалова Н.М. провели творчу зустріч з запорізьким поетом, сатириком Юриком Пилипом Сергійовичем. Лауреат премії імені С. Руданського, член Національних спілок журналістів та письменників України. Працює редактором відділу газети «Запорізька правда». На зустрічі була присутня лауреат премії імені Степана Олійника в галузі журналістики Віра Павлівна Середа, журналіст, перекладач  газети «Запорізька правда». Інформація та фото творчої зустрічі будуть опубліковані в газеті «Запорізька правда».

Учні 10-А та 10-Б класів підготували презентацію  та вірші Пилипа Юрика.

 

12 жовтня 2016 року в Запорізькій спеціалізованій школі № 100 відбувся святковий концерт до Дня захисника України. На свято були запрошені бійці Національної Гвардії України військової частини 30-29, учасники  та сім`ї загиблих в АТО. Захисників України  радували  своїми талантами  вихованці ЗСШ № 100  та  народний ансамбль народного танцю «Байда». Наприкінці заходу заступник командира танкової роти Кирсанов Владислав Юрійович висловив вдячність усім дітям та дорослим, які підготували святковий концерт. 

З метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти 6 жовтня 2016 року в Запорізькій спеціалізованій школі №100 пройшов перший етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів.

5 жовтня 2016 року у Запорізькій спеціалізованій школі №100 викладачі та студенти Класичного приватного університета для учнів 10-х класів провели ток-шоу у рамках соціального проекту "Інформаційна протидія насильству: ефективна технологія протистояння". 

29-30 вересня 2016 року виповнилось 75 років від моменту страшної події в історії людства – початок винищення єврейського населення Києва у Бабиному Яру. В школі були проведені заходи, присвячені цій трагічній події.

28.09.2016 р., 7-В клас - Відкрита виховна година «Бабин Яр: без права на забуття».

29.09.2016 р. ,10-Б клас – «Урок пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» в Україні. Класний керівник Короленко О.Г.

Підготували та провели заходи: вчитель історії, класний керівник 7-В класу Черненко Н.І., бібліотекарі школи Павлова Т.П., Шаповалова Н.М.

Присутні: завуч з НВР Климова Т.М., класний керівник 11-Б класу Скляренко С.Ф.

 В бібліотеці оформлена виставка-реквієм «Німа печаль на устах України…» (до 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру).

Продовжується тісна співпраця із військовою частиною 30/29 Національної Гвардії України. Сьогодні учні Запорізької спеціалізованої школи №100 передали бійцям полку особливого реагування дошку в навчальний кабінет для тимчасового користування. 

В ЗСШ № 100 провели заходи з нагоди 150-річчя від дня народження М.Грушевського. 

 • Інформаційна п’ятихвилинка «Грушевський М.С.»
 • Літературне читання з теми «Літопис життя видатного діяча України –М. Грушевський».
 • Конкурс учнівських рефератів «Віхи біографії М. Грушевського».
 • Фотовиставка до прийняття IV Універсалу.
 • Година спілкування  «М. Грушевський – дослідник і творець історії відродження України ХХ століття».
 • Виховна година «Михайло Грушевський. Хто він?».
 • Книжково-тематична виставка присвячена діяльності М. Грушевського
 • «Борець за свободу України».

24.09.2016 учні історико-філологічного 10-Б класу відвідали виставу "Кайдашева сім'я" у постановці музично-драматичного театру ім.В.Г. Магара.

16 вересня  2016 року учні 10а класу:

 1. Мозолевська Христина
 2. Когут Євген
 3. Бусалаєв Єгор
 4. Будьонна Вікторія 
 5. Раєвська Єва

взяли участь у інтелектуальному конкурсі "Брейн-ринг" на честь Дня програміста, який проводив Класичний приватний університет.  Команда показала міцні знання з інформатики та посіла І місце. 

Вітаємо переможців!

16 вересня 2016 року учениця 10-а класу Желяз Марія разом з вчителем інформатики Павєльєвою Наталією Іванівною відвідали 3-й  IT-форум, який проходив у виставковому комплексі «Козак Палац».

Територія Форуму була поділена на 4 рівноцінні зони: IT-бізнес і управління, Інтернет-маркетинг, Веб і мобільні розробки, Вільний простір (зона вільного спілкування з цікавими спікерами). 

 В IT-форумі взяли участь більше 50 лідерів світового та національного веб-маркетингу. Відвідувачі форуму почули втілення нових ідеї та ознайомилися з презентаціями успішних стартапів. Відвідали виставку роботехніки і квадракоптерів. Прослухали корисну інформаційну лекцію щодо створення, просування, монетизації інтернет -проектів і мобільних додатків.

9 вересня 2016 року учні, вчителі, батьки ЗСШ № 100 передали через волонтера Мороз Надію солодощі та теплий одяг захисникам АТО. Дякуємо за підтримку!

8 вересня 2016 року в ЗСШ № 100 провели Єдиний день інформування з нагоди дня народження І.Я.Франка. Програма заходу включала:

1.Усна газета «Вшанування памяті І.Франка»(6-Б,вч.Скорженко М.М.)

2.Вікторина на краще знання творчості І.Я.Франка (9-б, вч.Короленко О.Г.)

3.Перегляд фільму «Дім, який збудував Франко»(10-А,Бкл.)

4.Бібліотечна виставка творів І.Я.Франка

5.Розповсюдження буклету, присвяченого І.Я.Франку.(8-А, вч. Трунова Т.В.)

 6.Випуск інформативних  бюлетенів про життя і творчість І.Я.Франка.(вч.Хоменко Ю.В., вч.Кодра І.Ю.)

7 вересня 2016 року в ЗСШ № 100 офіцери нової поліції провели профілактичне заняття «Безпечна дорога до школи» для учнів 1-в класу.

Працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізький області з нагоди «Дня знань» провели бесіду з учнями 2-В класу Запорізької спеціалізованої школі № 100

 

1 вересня 2016 року працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізький області з нагоди «Дня знань» провели  бесіду з учнями 2 класу Запорізької спеціалізованої школи № 100 на правову тематику «Я і Україна. Права дитини».

На уроці говорили про рідну велику суверенну державу в Європі - Україну, яка живе за правилами, законами. Під час вправи «Асоціювання» діти називали слова та фрази, які їм спадали на думку з теми «Україна». Міркували, як же зробити так, щоб такі різні, несхожі між собою люди жили в мирі та злагоді. Які  для цього існують обов’язкові правила для всіх громадян країни, хто б вони не були – дорослі чи діти, робітники чи селяни, вчителі чи учні. Разом з учнями розглядали малюнки дітей з інших шкіл Запорізької області з теми «Права дитини» і робили висновки про права дітей. Вивчений матеріал закріпили в іграх «Казкові герої та порушення прав», «Так чи ні!» (зміст Конвенції про права дитини). Діти дуже активно висловлювали свою думку, брали участь в обговорені прав та обов’язків дітей, виявивши при цьому неабиякі обізнаність і логіку.

 Також працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізький області ознайомили батьків з презентаційними матеріалами про первинну та вторинну правову допомогу, про контакти організацій, які готові надати допомогу переселенцям у м. Запоріжжя, онлайн-сервіси Міністерства юстиції України, можливості оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора та провели роз’яснювальну роботу щодо передплати офіційних видань Мін’юсту, в тому числі інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України».

День знань в ЗСШ № 100

   Щороку  в осінньому буянні квітів до нас наближається хвилююче свято – День знань. І щоразу Першовересень, переступаючи поріг і скликаючи срібним дзвоном, сповіщає про початок нового навчального року.

  Так і цьогорічне свято покликало учнів, учителів, батьків  Запорізької спеціалізованої школи № 100  зібратися разом на святково прикрашеному шкільному подвір`ї(з елементами  національного стилю) , щоб привітати один одного не тільки з Днем знань, а й у черговий, та  не зайвий раз нагадати  про те, що цей рік для нашої Батьківщини є ювілейним (відзначається 25-та  річниця незалежності України).

   Невипадково всі акценти сценарного ходу дійства мали національно-патріотичний характер. Символічно, що на свято 107 учнів перших класів зайшли під рушниками, які тримали над їхніми головами батьки. А вже  проводжали школярів з лінійки  на перший урок в житті  старшокласники під традиційною «веселкою знань».

  Підтримували вітчизняний дух вітальними словами та найщирішими побажаннями миру, добра директор ЗСШ № 100 Доновський С. М., заступник директора з навчально-виховної роботи Климова Т.М., ведучі (учні 7-а класу) та гості свята: депутати Запорізької міської ради Зайцев В.О., Рябцев В.В., Сірий Д.В., методист інформаційного-аналітичного методичного центру департаменту освіти, молоді та спорту Зубова І.О., керівник молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь», молодіжний мер м.Запоріжжя Ільченко С.В., головний спеціаліст загального відділу районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району Глушак А. Г., головний спеціаліст відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району Кіпа О. В.,  головний спеціаліст територіального відділу освіти Дніпровського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Коноваленко О.С.

   На лінійці  усі присутні вшанували пам'ять  захисників України, які віддали своє життя за свободу й волю нашої держави.  Учні школи поклали квіти до меморіальної дошки воїна АТО, випускника ЗСШ № 100 Єжова Олександра.

  Згодом учні випускних класів разом з першачками презентували усім присутнім танок найкращих побажань, який символізував єдність та наступність поколінь українських школярів.

  Президент Головної компанії школи, учениця 11-а класу Іпатько Маргарита  від імені учнівського самоврядування привітала першокласників  зі святом та подарувала чарівний свиток обов`язків учнів ЗСШ № 100 разом із «зірочками Освіти, Творчості та Успіху» .

  Варто зауважити, що на святі знань про оновлений зовнішній вигляд вихованців школи стильно заявили учні, які у цей день завітали на лінійку в жилетах з емблемою закладу. Сподіваємось, що до кінця поточного навчального року усі вихованці одягнуть жилети і в такий спосіб стануть на крок ближчими до гордого звання «Учень ЗСШ № 100». Разом ми здатні довести: кожен з нас  - невід`ємна частина шкільної родини, великої країни, а отже, нашої Батьківщини – України!

 

Автор: Педагог-організатор Хоменко Юлія Володимирівна

Вітаємо!!!

 30 серпня 2016р. відбулась розширена районна нарада керівників Дніпровського району, на якій відзначили директора нашої школи Доновського С.М. за якісну підготовку навчального закладу до нового 2016 – 2017 н.р. і нагородили почесною грамотою.

 26 серпня 2016 року в ЗСШ № 100 відбувся звіт директора Доновського Сергія Миколайовича про підсумки роботи за 2015-2016 навчальний рік. Звіт слухали вчителі, батьківська громадськість та представники учнівського самоврядування. Робота директора школи Доновського С.М. одноголосно визнана задовільною.