Пришкільний табір «Зелена планета» відкрито на базі ЗСШ№100. Він працює з 2 по 25 червня 2015 року включно, та вміщує в собі 126 вихованців різних шкіл Ленінського району.

Табір «Зелена планета» - це 6 загонів, 12 кваліфікованих вихователів, керівники гуртків з хореографії,  інформатики, музичного та художнього мистецтва, з правил дорожнього руху та інші, інструктор з фізичного виховання, педагог-організатор, бібліотекарі, психологічна служба підтримки.

У «Зеленій планеті» діти не тільки відпочивають та грають у різноманітні ігри, вони набувають нові знання: вчаться моделювати, малювати, співати, вивчають іноземну мову. Час перебування дітей у таборі розписаний по хвилинах. Кожна дитина знаходить заняття за інтересами.

 У таборі постійно проводяться екскурсії до бібліотеки ім. К. Великого. Зустрічі з представниками Червоного Хреста, проходять тематичні бесіди та різноманітні шоу-змагання: «Ми-таланти», «Міс  Попелюшка», «Ну-мо, козачата», «Ну-мо, дівчата»,  квест «Острів скарбів» тощо.  До табору приїжджають представники філармонії, цирку, театр ляльок, ансамбль «Запоріжці»,  а також відбувається перегляд 3-D фільмів.

Найвища оцінка роботи всього колективу пришкільного табору – це усмішки дітей, їх бажання відвідувати табір і слова подяки від батьків. 

Інформаційна стіна роботи пришкільного табору

Квест «Острів скарбів»

Нагородження переможців різних конкурсів

Спортивна програма «Козацькі розваги»

Виступ театру танцю з виставою «Цветик - семицветик»

Бібліоекскурсія в минуле «Щоб нам дизнатіся про край, легенди чаривни читай»

Ранок починаємо з зарядки

Конкурс  між загонами – малюнок на асфальті «Літо,  сонце і  Я»

3 червня - день безпеки життєдіяльності та ЦЗ. Відпрацювання організованої евакуації з табору

Гурткова робота «Юні знавці правил дорожнього руху» 

Літо – пора розваг    Гурток «Лідер»

Сонце, повітря і спорт – зберігають та покращують наше  здоров’я.

Відкриття  табору –  головні учасники – маленькі таланти табору 

Екскурсія до дитячої бібліотеки ім.К.Великого «Світлофор вогнем палає, він малят застерігає!»

Тут   смачненько  нас  годують …